Tsau! Lahe, et siin oled.

Mina olen Carmen – naine, värske ema, kohati tulevikku vaatav ja unistaja, aga samas ka piisavalt ratsionaalne ja kahe jalaga maa peal. Minus on nii loovust ja kunstilist eneseväljenduse soovi kui ka matemaatilist mõtlemist.

Ma olen hakkamasaaja. See tähendab, et rasketes olukordades on mul piisavalt eneseusku ja teadmist, et kõik saab korda, ning ma liigun edasi mitu korda tugevamana. Ma tean oma väärtust ja kuhu ma kuulun ja ma tean, kuidas mind kohtlema peab. Mul on tugev õiglustunne ja kui tajun olukorras ebavõrdsust, siis tahan seda kohe muuta. Mulle meeldib asjad läbi rääkida ja ma ei hoia midagi enda sees.

Ma olen veel seda ja teist ja sada asja kokkupandult. Mõni neist parem kui teine, mõni veidi halb ka. Ma loodan, et sa saad minust lugemise käigus rohkem aru.

Ütlen veel nii palju, et tahan siin blogis jagada enda kogemust emaks saamisel ja lapse kasvatamisel ning lisaks kõike, mis selle juurde kuulub – suhted mehe ja sõpradega, vaimne tervis jms. Loodetavasti suudan sellega mingit väärtust luua või vestlust tekitada. Kui mitte midagi muud, siis vähemalt sõbrannad saavad lugeda. Ja kui nad samas olukorras on ja nõu küsivad, siis ma ei pea neile vastama, et ma kahjuks ei mäleta üldse, kuidas mul oli.

Ja veel üks eesmärk on lihtsalt asjad endast välja kirjutada, et siis suuremat pilti näha ja areneda. Kuna ma arvan, et ma olen pigem eneseteadlik ja avameelne inimene ja mulle meeldib nii enda kui teiste mõttemaailma analüüsida, siis äkki saab põnev olema 🤞

Vaata seda Q&A-d ka 👇